Νέα-Ανακοινώσεις

Ευχαριστήρια Επιστολή προς τον κ. Ανδρέα Χαρίτο

• Ο Σύλλογος διδασκόντων και η Δ/ντρια του Δημοτικού Σχολείου Αράχωβας εκφράζουν τις ευχαριστίες τους προς τον κ. Ανδρέα Χαρίτο  για την άμεση και ανιδιοτελή ανταπόκρισή του στην ανάγκη αποκατάστασης της λειτουργικότητας των ξύλινων κατασκευών του κτιρίου του Σχολείου μας (πόρτες, παράθυρα).
  • Η εθελοντική και αφιλοκερδής προσφορά του, καθιστά την πράξη του αξιέπαινη και παράδειγμα εθελοντισμού , αξία που προάγει το κοινωνικό αίσθημα ευθύνης για το κοινό καλό και εξυψώνει τον άνθρωπο σε άξιο Πολίτη της μικρής κοινωνίας μας.
    •
      •                                                                                                                                      Η Δ/ΝΤΡΙΑ
      •                                                                                                                                 ΜΑΜΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  •